Informacija dėl mokėjimo pranešimų už komunalinių atliekų tvarkymą

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja, kad ne visus gyventojus pasiekia mokėjimo pranešimai už komunalinių atliekų tvarkymą. Daugelis jų grįžta nepasiekę adresato. Dažniausiai taip nutinka todėl, kad Telšių regiono gyventojai neturi arba nėra tvarkingai įsirengę pašto dėžutės.
UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ primena, kad pašto korespondencija, užprenumeruoti leidiniai ar kita informacinė medžiaga gyventojams bei įmonėms pristatoma tik į rakinamas, gerai pritvirtintas prie namo sienos, tvoros ar stovo – ir prieinamose vietose įrengtas pašto dėžutes. Priešingu atveju, pašto korespondencija nepasieks gavėjo.
Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos pašto įstatymą, gaunamųjų laiškų dėžutes įrengti privalo patys gavėjai.

Siekiant, kad visi gyventojai gautų mokėjimo pranešimus už komunalinių atliekų tvarkymą, UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ suteikia galimybę juos gauti elektroniniu paštu. Gyventojai turi informuoti UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ rinkliavos skyriaus darbuotojus kokiu elektroniniu paštu nori gauti mokėjimo pranešimus. Tai padaryti galima paskambinus telefonu 8448 547 14 arba parašius elektroniniu paštu info@tratc.lt

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jeigu einamaisiais metais negavote mokėjimo pranešimo už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, BŪTINA kreiptis į UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centrą“ telefonu 8448 547 14 arba elektroniniu paštu info@tratc.lt.