Informacija Telšių regiono gyventojams, kurie planuoja šalinti statybines, stambiagabarites ir žalienų atliekas priėmimo aikštelėse

Šiltėjant orams, Telšių regiono gyventojai vis dažniau skuba tvarkyti ir atnaujinti savo namus ir aplinką. Nusidėvėjusius baldus, buitinę techniką keičia naujais, tobulina ir puoselėja sodus, darželius, vejas.
Per šį pavasarinį tvarkymosi etapą sukaupiama labai daug statybinių, stambiagabaričių atliekų bei žaliųjų atliekų. Kadangi atliekų priėmimo aikštelės talpina tik ribotą kiekį atliekų, UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ nori atkreipti dėmesį, kad gyventojai, planuojantys vežti statybines atliekas, nebenaudojamus daiktus – lovas, sofas, čiužinius, spintas, langų rėmus, duris, kilimus ar žaliąsias atliekas į Telšių regiono atliekų priėmimo aikšteles, BŪTINAI PASKAMBINTŲ žemiau nurodytais numeriais (kontaktus galite rasti ir internetinėje svetainėje www.tratc.lt) ir IŠ ANKSTO suderintų datą ir laiką, dėl galimybės pristatyti statybines, stambiagabarites ir žalienų atliekas į priėmimo aikšteles.
Priešingu atveju, atliekų priėmimo aikštelės darbuotojai, matydami jog aikštelės perpildytos atliekomis, o atvažiavęs gyventojas iš anksto nederino atliekų pristatymo laiko, pasilieka tiesę atliekų iš gyventojo nepriimti.

Atliekų priėmimo aikštelės:
Mažeikiuose – Algirdo g. 40C, tel.: 8 685 127 06
Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelė:
Dargių k. Mažeikių r. sav., tel.: 8 686 608 32
Atliekų priėmimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelės:
Telšių rajone – Gaudikaičių k., Telšių r. sav., tel.: 8 699 805 38
Plungės rajone – Prancūzų kelias 8, Jėrubaičių k. Plungės r. sav., tel.: 8 448 79991
Rietavo savivaldybėje – Kalakutiškės k., Rietavo sav., tel.: 8 612 440 67

AIKŠTELIŲ DARBO LAIKAS
Antradienis – Penktadienis 9.00 – 18.00
Šeštadienis 9.00 – 15.30
Pietų pertrauka 13.00 – 13.30