KVIETIMAS DALYVAUTI PASKAITOSE APIE RŪŠIAVIMĄ IR JO SVARBĄ GAMTAI!

Žmonių veikla ir vartojimo įpročiai lėmė aplinkosauginių problemų atsiradimą visame pasaulyje: gyvūnijos ir augalijos nykimą, visuotinį atšilimą, gamtinių išteklių mažėjimą, katastrofiškai didėjantį atliekų kiekį.

Išgirdus žodį „atliekos“ ar „šiukšlės“ dažniausiai pagalvojame apie atliekų krūvas prie konteinerių, kalnus primenančius sąvartynus arba apie šiukšlių dėžę namuose, kurią pamiršome ištuštinti.

Visi šie vaizdiniai sukelia ne itin malonius jausmus, tačiau ar dažnas iš mūsų susimąstė ką galėtų padaryti, kad perpildytos šiukšlinės ir atliekų krūvos mažėtų, neteršdamos aplinkos?

Siekiant, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie atliekų rūšiavimą, jo svarbą ir galimybę atliekas prikelti antram gyvenimui, būtina apie tai kalbėti jau nuo mažumės.

KVIETIMAS!

„Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti.“ (Bruno Ferrero)

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ kviečia 5-6 metų vaikus prisidėti prie gamtos išsaugojimo, dalyvaujant paskaitėlėse atliekų rūšiavimo tema.

Dėl paskaitų datos ir laiko bei išsamesnės informacijos kreiptis elektroniniu paštu: viesinimas@www.tratc.lt arba telefonu: 865232715