Lapkričio pradžia – padangų keitimo laikas

Lapkričio mėnesio pradžia vairuotojams  – padangų keitimo metas. Naudotos padangos – tai atlieka, galinti ilgam užteršti mūsų aplinką, nes ji suyra tik per kelis šimtus metų. Nors piliečių sąmoningumas kasmet vis auga, tačiau pastebime, kai automobilių „batai“ vis dar nugula pamiškėse, grioviuose ar upės pakrantėje. Suguldytos sudilusios padangos ne tik darko vaizdą, bet gali tapti ir gaisro priežastimi. Padanga yra naftos produktas, todėl degdama į aplinką išskiria daug kenksmingų medžiagų, kurios turi įtakos plaučių, širdies ir kraujotakos ligoms atsirasti.

Mesti padangas  į bendrą mišrių komunalinių atliekų konteinerį GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!!!

Taigi,  kur dėti panaudotas padangas?

Vairuotojai turi žinoti, kad nusidėvėjusias padangas galima nemokamai atiduoti padangų platinimo vietose tuomet, kai atiduodamos padangų atliekos skirtos tam pačiam transporto priemonės tipui ir jų yra tiek, kiek perkama naujų. Keičiant padangas automobilių remonto įmonėse, senosios turi būti  priimamos nemokamai.

Telšių regiono gyventojai padangas gali atvežti ir į UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centro“ atliekų priėmimo aikšteles:

Į šias atliekų priėmimo aikšteles gyventojai per metus gali nemokamai atiduoti iki 4 lengvųjų automobilių padangų, pateikus automobilio registracijos liudijimą.