VIETINĖS RINKLIAVOS UŽ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMĄ MOKĖTOJŲ DĖMESIUI!

 UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ sulaukia daugybės nusiskundimų, jog Telšių regiono gyventojai negauna vietinės rinkliavos  pranešimų už atliekų tvarkymą. Dažniausiai taip nutinka todėl, kad žmonės  nėra susitvarkę pašto dėžučių arba iš viso jų neturi.

Per 2017 m. nepasiekę adresato grįžo 1400 laiškų.  Šis skaičius leidžia daryti išvadą, jog popierinių pranešimų platinimas nėra efektyvus, o kylantys spausdinimo ir platinimo paslaugų įkainiai dar ir padidina metinį vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą mokestį.

Pigiausias ir patogiausias būdas gauti pranešimus elektroniniu paštu. Todėl RAGINAME Telšių regiono gyventojus  kreiptis  į  UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ telefonu 8448 54714 arba el. paštu info@www.tratc.lt, nurodant  elektroninį paštą, į kurį norite gauti pranešimus už atliekų tvarkymą.

Primename, kad pakartotiniai pranešimai už atliekų tvarkymą siunčiami nebus.

Pranešimų gavimą elektroniniu paštu galite užsisakyti ir prisijungę prie www.e-rinkliava.lt savitarnos svetainės. Prisijungimo duomenys pateikti mokėjimo pranešime. Svetainėje paspaudę ant nuorodos „Tvarkyti paskyrą“ įrašykite savo elektroninį paštą. Informaciją  išsaugoję sistemoje, metinį vietinės rinkliavos  pranešimus už atliekų tvarkymą gausite nurodytu elektroniniu paštu.

 UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“  administracija