Žalienų konteinerį gali gauti visi norintys

Žaliųjų atliekų konteineriai skirti žaliosioms ir ne gyvulinės kilmės maisto atliekoms (daržovių, vaisių atliekoms ir pan.).

Žalienų konteineriai (240 l) dalijami Plungės miesto, Babrungo, Truikių, Varkalių, Jovaišiškės, Pakerų, Macenių, Kaušėnų, Noriškių kaimų bei Plungės rajono sodų bendrijose nuolat gyvenančių ir komunalinių atliekų konteinerius turinčių individualių valdų savininkams. Konteineriai duodami NEMOKAMAI, pateikus asmens tapatybę įrodančius dokumentus ir pasirašius konteinerio panaudos sutartį.

Pasiimti konteinerį galite nuvykę į Salantų g. 5, Plungėje (administracinės patalpos, II aukštas). Nuo pirmadienio iki penktadienio  8:00 iki 18:00.

Žaliųjų atliekų konteinerį jums gali atvežti į namus – užtenka pasiskambinti numeriu

8 614 065 88 nurodyti adresą ir konteineris bus pristatytas gyventojui.

Tik išdalinus visus 2800 vnt žaliųjų atliekų konteinerių, bus pradėtas vykdyti atliekų surinkimas iš gyventojų. Jų ištuštinimas vyks kas 2 savaites, šiltuoju metų laikotarpiu. Už šią paslaugą gyventojams  papildomai mokėti nereikės!

Paskubėkite pasinaudoti suteikta galimybe gauti žalienoms skirtą konteinerį ir atliekas rūšiuokite atsakingai – žaliųjų atliekų atskyrimas iš bendro komunalinio atliekų srauto yra pagrindinis tikslas ir siekiamybė.