Pavargote sukti galvą kur dėti žaliąsias atliekas? Siūlome išeitį!

Ruduo – tai derliaus nuėmimo ir žemės paruošimo žiemos poilsiui metas. Šiuo laikotarpiu susikaupia nemažai žaliųjų atliekų. Vaisių krituoliai, medžių lapai, nukarpytos šakos – visa tai ekologiška žaliava kompostui. Kompostas pavasarį gali pasitarnauti kaip vertinga organinė trąša. Kompostuodami ne tik tinkamai atsikratysite žalienų atliekomis, bet ir sutaupysite pinigų, kuriuos išleistumėte trąšoms.
Tačiau, dėl vietos stokos ir įvairių kitų priežasčių, ne visi gali kompostuoti atliekas. Plungiškiams siūlome išeitį – nemokamai įsigykite žalienų konteinerį ir užtikriname, kad žaliosios atliekos jums nebekels „galvos skausmo“.
Plungės miesto, Babrungo, Truikių, Varkalių, Jovaišiškės, Pakerų, Macenių, Kaušėnų, Noriškių kaimų bei Plungės rajono sodų bendrijose nuolat gyvenančių ir komunalinių atliekų konteinerius turinčių individualių valdų savininkai, žalienų atliekų konteinerius (240 l) gali įsigyti paskambinę numeriu 8 614 065 88. Konteineris ir jo pristatymas NEMOKAMAS.
Jeigu turite galimybę, konteinerį galite pasiimti ir patys, nuvykę į Salantų g. 5, Plungėje (administracinės patalpos, II aukštas). Nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 iki 18:00.
Mėgaukitės rudeniu ir jo teikiamomis gėrybėmis, įsigiję žalienos skirtą konteinerį, kuris išspręs nuolatinį pavasario ir rudens „rebusą“ – kurgi dėti sode nukarpytas šakas, nukritusius medžių lapus, žolę, obuolius ir kitus vaisius.
Pasilengvinkite sau buitį ir tinkamai atsikratykite žaliosiomis atliekomis!